Gięcie blach na prasach krawędziowych

Gięcie blach jest formą obróbki plastycznej materiału, która znajduje szerokie zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Metoda polega na oddziaływaniu na obrabiane elementy odpowiednio ukierunkowaną siłą, co powoduje trwałą zmianę jego krzywizny. Co ważne, nie zmienia się w istotny sposób grubość elementów. 

Zaginanie blach możliwe jest przy wykorzystaniu wielu różnych maszyn. Jedną z nowocześniejszych jest prasa krawędziowa, która umożliwia wykonywanie powtarzalnych i precyzyjnych cykli gięcia metalowych blach różnej grubości. Prasa wygina blachę w jednej płaszczyźnie. Na blachę ułożoną na odpowiednio ukształtowanej matrycy opuszczana jest belka gnąca ze specjalnym stemplem. Proces powtarzany jest kilkukrotnie, co pozwala na uzyskanie pożądanego kształtu.

Gięcie blach na prasach krawędziowych to metoda, która gwarantuje wysoki poziom precyzji i minimalne ryzyko błędu przy zachowaniu wymiarów kątowych i liniowych gięcia.

Gięcie blach - nasze możliwości

Nasza firma posiada nowoczesny park maszynowy, który umożliwia realizację najbardziej skomplikowanych i złożonych zamówień naszych klientów. Doświadczenie i wiedza zespołu specjalistów pozwala świadczyć usługi gięcia blach na najwyższym poziomie. 

Oferujemy kompleksowe wsparcie podczas całego procesu realizacji zlecenia. Naszą ofertę charakteryzuje:

  • terminowość wykonywanych zleceń,
  • realizacja zamówień seryjnych,
  • gięcie nawet bardzo skomplikowanych kształtów,
  • doświadczony i wykwalifikowany zespół specjalistów i operatorów
  • precyzja gięcia przy jednoczesnej minimalizacji ryzyka błędu
  • oferta skierowana do klientów indywidualnych i dużych firm
  • realizacja zamówień na podstawie rysunków dostarczonych przez klienta lub stworzonych przez nasz zespół
  • doradztwo przy wyborze najlepszego rozwiązania

Wycena usługi gięcia blach

Jedną ze specjalizacji naszej firmy jest profesjonalne i precyzyjne cięcie i gięcie blach. Wyceny zamówień sporządzane są indywidualnie z uwzględnieniem rodzaju, długości i grubości materiału. Cena uzależniona jest również od wielkości zlecenia oraz stopnia skomplikowania projektu. 

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie poznamy twoje potrzeby i przygotujemy atrakcyjną ofertę.